Автосалон
вул. Мечникова, 2а, БЦ «Паруc»
Сервіс
Проспект Степана Бандери, 24Б
thumb-image-12020184

НОВЕ ПОКОЛІННЯ LEXUS GX

Дата публікації: 09 червня 2023

Відбулась прем'єра нового Lexus GX, який зачаровує своїм дизайном та передовими технологіями.

Цей автомобіль вражає своїм вишуканим дизайном, поєднуючи потужність і елегантність в одному. Зовнішні лінії GX відзначаються майстерним поєднанням динамічних контурів і стійкого характеру.
 
Просторий салон автомобіля пропонує комфортну атмосферу для водія і пасажирів. Він виготовлений з використанням високоякісних матеріалів і розкішних деталей, що підкреслюють вишуканість і розкіш Лексусу. Технологічні рішення в інтер'єрі створюють неперевершений комфорт і забезпечують зручність на кожній поїздці.
 
Також новий Lexus GX оснащений передовими системами безпеки та допомоги водієві, що забезпечують захист усіх пасажирів і допомагають уникнути небезпек на дорозі. Додатково, автомобіль пропонує розкішні інформаційно-розважальні можливості, що гарантують сучасні функції зв'язку та розваги, створюючи неповторне досвід керування.
 
З нетерпінням чекаємо на можливість побачити й особисто випробувати новий Лексус GX, який вже здобуває безліч захоплення серед автолюбителів. Ви готові вступити в світ розкоші та інновацій?

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Як з вами зручніше зв’язатись?