Автосалон
вул. Мечникова, 2а, БЦ «Паруc»
Сервіс
Проспект Степана Бандери, 24Б
thumb-image-12025376

Новий Електричний LEXUS RZ

Дата публікації: 12 липня 2023

Lexus RZ: Електричний Автомобіль Майбутнього

Лексус робить революцію у світі автомобілів, представляючи інноваційну модель - Lexus RZ, абсолютно електричний автомобіль, який поєднує в собі стильний дизайн, передові технології та найвищу продуктивність для вимогливих водіїв. Цей автомобіль — не просто транспортний засіб, він - втілення майбутнього на чотирьох колесах. Відразу після першого погляду ви зачаровані його елегантністю і сучасним стилем, а його аеродинамічна форма, виразні лінії та смілива решітка радіатора вразять вас своєю красою.

Переглянути модель можна за посиланням: https://cityplaza.lexus.ua/rz/rz450e.

 

Дизайн, який вражає 

thumb-image-12025386

Lexus RZ - це автомобіль, який перевершив всі очікування. Після першого погляду ви зачаровані його елегантністю і сучасним стилем. Аеродинамічна форма, виразні лінії та смілива решітка радіатора вразять вас своєю красою. Однак головною перевагою Lexus RZ є його повністю електрична природа, що робить його екологічно чистим автомобілем без викидів в атмосферу.

thumb-image-12025388

Технології для вражаючої продуктивності

thumb-image-12025407

Lexus RZ оснащений передовими технологіями, які вражають не лише зовнішнім виглядом, але і продуктивністю. Могутні електромотори забезпечують миттєву реакцію на натиск педалі акселератора та вражаючу швидкість руху. З великим запасом ходу подорож на Lexus RZ стає дуже зручною і не потребує постійного заряджання на зарядних станціях.

thumb-image-12025409

Розкішний інтер'єр для неперевершеного комфорту

thumb-image-12025432

Комфорт і розкіш завжди були відзнакою бренду Lexus, і Lexus RZ не є винятком. Інтер'єр вражає своєю розкішшю та увагою до деталей. Високоякісні матеріали, сучасні системи розваг та передові функції роблять водіння незабутнім. Комфортні сидіння та розумні системи безпеки забезпечують максимальний рівень захисту для вас та ваших пасажирів.

thumb-image-12025434

Lexus RZ: Майбутнє автомобілів 

thumb-image-12025453

Lexus RZ відкриває нову еру в автомобільній індустрії, показуючи, як впровадження електричних технологій може змінити наше життя. Зі своїм стильним дизайном, високою продуктивністю та передовими технологіями, він пропонує незабутні водійські враження. Електромобіль Lexus RZ - це майбутнє автомобільної індустрії, яке стає реальністю сьогодні.

thumb-image-12025455

ВІДЕООГЛЯД Lexus RZ

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Як з вами зручніше зв’язатись?