Автосалон
вул. Мечникова, 2а, БЦ «Паруc»
Сервіс
Проспект Степана Бандери, 24Б
thumb-image-33505166

Новий Електричний LEXUS RZ

Дата публікації: 12 липня 2023

Lexus RZ: Електричний Автомобіль Майбутнього

Лексус робить революцію у світі автомобілів, представляючи інноваційну модель - Lexus RZ, абсолютно електричний автомобіль, який поєднує в собі стильний дизайн, передові технології та найвищу продуктивність для вимогливих водіїв. Цей автомобіль — не просто транспортний засіб, він — втілення майбутнього на чотирьох колесах. Головний інженер Такаші Ватанабе сказав: «RZ був розроблений з метою створення унікального Lexus BEV, який безпечно їздитиме, приємний на дотик і захоплюючий. «Наше бачення полягає в тому, щоб використовувати технологію електрифікації як засіб для підвищення основних характеристик автомобіля, щоб ми могли продовжувати прагнути до задоволення від водіння для всіх майбутніх поколінь».

Переглянути модель можна за посиланням: https://cityplaza.lexus.ua/rz/rz450e.

 

Дизайн, який вражає 

thumb-image-33505176

Lexus RZ - це автомобіль, який перевершив всі очікування. Після першого погляду ви зачаровані його елегантністю і сучасним стилем. Аеродинамічна форма, виразні лінії та смілива решітка радіатора вразять вас своєю красою. Однак головною перевагою Lexus RZ є його повністю електрична природа, що робить його екологічно чистим автомобілем без викидів в атмосферу.

thumb-image-33505178

Технології для вражаючої продуктивності

thumb-image-33505197

Lexus RZ оснащений передовими технологіями, які вражають не лише зовнішнім виглядом, але і продуктивністю. Могутні електромотори забезпечують миттєву реакцію на натиск педалі акселератора та вражаючу швидкість руху. З великим запасом ходу подорож на Lexus RZ стає дуже зручною і не потребує постійного заряджання на зарядних станціях.

thumb-image-33505199

Розкішний інтер'єр для неперевершеного комфорту

thumb-image-33505222

Комфорт і розкіш завжди були відзнакою бренду Lexus, і Lexus RZ не є винятком. Інтер'єр вражає своєю розкішшю та увагою до деталей. Високоякісні матеріали, сучасні системи розваг та передові функції роблять водіння незабутнім. Комфортні сидіння та розумні системи безпеки забезпечують максимальний рівень захисту для вас та ваших пасажирів.

thumb-image-33505224

Lexus RZ: Майбутнє автомобілів 

thumb-image-33505243

Lexus RZ відкриває нову еру в автомобільній індустрії, показуючи, як впровадження електричних технологій може змінити наше життя. Зі своїм стильним дизайном, високою продуктивністю та передовими технологіями, він пропонує незабутні водійські враження. Електромобіль Lexus RZ - це майбутнє автомобільної індустрії, яке стає реальністю сьогодні.

thumb-image-33505245

Залишилися питання чи потрібна консультація?

Як з вами зручніше зв’язатись?