ЗУСТРІЧАЙТЕ РЕСТАЙЛІНГ ГІБРИДНОГО КРОСОВЕРА LEXUS NX

Вже сьогодні ви можете замовити рейстайлінговий кросовер Lexus NX 200, NX 300 чи NX 300h у Лексус Сіті Плаза.

Кросовер NX став першим автомобілем Lexus у сегменті середньорозмірних кросоверів. Завдяки своєму вражаючому зовнішньому вигляду та передовим технологіям цей автомобіль встановлює нові стандарти для майбутніх моделей Lexus. NX — повністю виправдовує статус урбаністичного автомобіля, що вирізняється серед хаотичного ритму міського життя і привертає до себе погляди.

Спортивний дизайн Lexus NX став ще більш зухвалим завдяки посиленню акцентів стилю динамічного міського кросовера та елементам кузова, які нагадують м’язи хижака, готового до атаки.

Особливої динаміки зовнішньому вигляду додають оновлена фірмова решітка радіатора Lexus, більш виразні бампери та оновлені 18-дюймові легкосплавні диски. Прекрасні ходові характеристики Lexus NX доповнюються новою складовою – інтелектуальною системою безпеки Lexus Safety System+, яка включає систему запобігання зіткненням, функцію попередження з'їзду зі смуги та допомоги утримання в смузі, систему розпізнавання дорожніх знаків та адаптивний круїз-контроль. Система автоматичного дальнього світла допомагає краще контролювати ситуацію на дорозі та підтримує впевненість водія.

Оптимізовані функції керування системою клімат-контролю, збільшений центральний дисплей навігаційної системи (що доступна як додаткова опція), високоякісна комбінована шкіра для оздоблення салону з двома додатковими виразними кольорами створюють комфорт та підкреслюють дух нового Lexus NX як сучасного авто для прогресивного споживача.

На українському ринку новий Lexus NX доступний у трьох варіантах: з 2-літровим* атмосферним двигуном із безступінчастою трансмісією, 2-літровим* турбодвигуном із 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач та 2,5-літровим двигуном* з гібридною установкою. Повноприводний кросовер також можна замовити у трьох комплектаціях** на вибір: NX 200 Business, NX 300 Executive, а також гібридні NX 300h Executive+ та NX 300h F Sport . 

Усі ціни вказані станом на 04.12.2018 без доплати за колір металік.

NX 200 Business NX 300 Executive NX 300h Executive+ NX 300h F Sport
1 193 598  грн 1 470 701  грн 1 514 902 грн 1 730 312 грн

 

У преміальному гібридному кросовері Lexus NX втілено найсучасніші тенденції автомобілебудування з точки зору технологій та дизайну. NX оснащено інтуїтивно зрозумілою технологією, яка покращує керування автомобілем у місті та поза його межами.

Відкрийте для себе радикальний дизайн Lexus NX, що призначений для сміливих та рішучих людей.  Виділяйтеся, звертайте на себе увагу в місті!

 

Будьте серед перших, хто стане власником яскравого кросоверу Lexus NX.

Детальніше про автомобіль та умови його придбання дізнавайтеся у продавців-консультантів Лексус Сіті Плаза за телефоном (044) 499 4009.

Завжди раді бачити Вас!

Лексус Сіті Плаза на Печерську

вул. Мечникова, 2А

 

* Значення вказане умовно та може незначною мірою відрізнятися від робочого об’єму двигуна. Більш детальна інформація наявна в офіційних дилерів Lexus.

** Назви комплектацій є суто умовними, використовуються винятково для зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля та можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших документах чи матеріалах.