ЗУСТРІЧАЙТЕ ОНОВЛЕНИЙ RX

ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ LEXUS RX

Оновлена версія RX зберегла властиву моделі потужність та спортивність. Водночас фірмовий силует, завдяки новим елементам, став ще більш ефектним, динамічним та елегантним. Нові вузькі основні фари надають передній частині автомобіля гостроти та індивідуальності. Крім цього, оновлений Lexus RX оснащується першої у світі системою адаптивного управління дальнім світлом типу BladeScan і комплексом систем безпеки Lexus Safety System + нового покоління.

Сміливий дизайн

Lexus RX оснащений оновленою фірмовою радіаторною решіткою, витонченими потрійними світлодіодними фарами та задніми світлодіодними ліхтарями у формі літери L. Характерні затемнені та хромовані задні стійки дарують унікальний ефект даху, що плаває.

 

Інноваційні технології

Великий 12,3-дюймовий мультимедійний сенсорний екран усередині салону забезпечує інтуїтивне керування і миттєвий доступ до додатків смартфона через Apple CarPlay та Android Auto.

 

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ RX

Вишуканий дизайн. Неперевершена майстерність. Потужні двигуни. Новаторські функції безпеки та технології наступного покоління. Розкішний RX встановлює новий стандарт для кросоверів.

Майстерність такумі. Майстри-такумі Lexus вирізняються скрупульозною увагою до деталей, яка проявляється в дизайні нового RX. Ультраточні шви на шкіряних сидіннях та високоякісні матеріали надають салону елегантності та вишуканості.

Безпека. Інноваційна система безпеки Lexus Safety System+ включає систему запобігання зіткненням (PCS), яка дозволяє розпізнавати пішоходів у темну пору доби та велосипедистів удень; систему утримання автомобіля у центрі смуги руху (LTA); систему адаптивного дальнього світла (AHS) із підтримкою BladeScan™, яка дозволяє водіям краще розпізнавати пішоходів і дорожні знаки; систему розпізнавання дорожніх знаків (RSA), яка помічає кожен дорожній знак і виводить його зображення на дисплей автомобіля; та систему динамічного радарного круїз-контролю.

F SPORT. Чорне, чорно-біле та яскраво-червоне шкіряне оздоблення надає моделям RX F SPORT ефектного зовнішнього вигляду. При розробці ексклюзивних сидінь була використана технологія цільного спінювання для кращої бічної підтримки. Алюмінієві вставки доповнюють елегантне кермо, що нагадує встановлене у культовому суперкарі LFA. Коробка передач оздоблена перфорованою шкірою та гармонує зі стильним кермом і алюмінієвими педалями.

 

Щоб дізнатися більше про новий кросовер Lexus RX та його функції безпеки, будь ласка, телефонуйте нашим консультантам: 044 499 4009.