ВАШ LEXUS - ЯК НОВИЙ!

Багато автовласників вважають, що хімчистку салону автомобіля потрібно робити лише перед продажем авто, щоб надати оновлений вигляд салону, або, коли в салоні з'являються великі плями і різкі сторонні запахи.
 
Це не зовсім так, тому, що автомобіль забруднюється щоденно -  під впливом негоди, тютюнового диму, розлитих напоїв і розсипаних продуктів харчування і транспортування домашніх тварин. Екологічна обстановка в мегаполісах залишає бажати кращого і весь пил, що міститься в повітрі, поступово осідає в салоні на стелі, сидіннях і ковроліні. З часом бруд не тільки накопичується, а й все глибше проникає у оздоблення салону. 
 
І всім цим ви дихаєте кожен раз, сідаючи в свій автомобіль! Забуваючи про фактори забруднення салону, можно витратити багато часу на пошуки причин неприємного запаху, списуючи все на вентиляційну систему.
 
Своєчасна періодична хімчистка збереже салон автомобіля в ідеальному стані!
 
Комплекс автохімчістки займає досить тривалий час - від 5-и до 10 годин (у разі сильного забруднення). Процедура вимагає як спеціального обладнання, так і навичок роботи з ним.
 
Сервіс Лексус Сіті Плаза пропонує весь спектр послуг по догляду за авто, в тому числі і хімчистку салону.
 
 
 
Детальніше про неї Ви можете дізнатися за номером телефону 044 290 36 08 або у наших сервісних-консультантів відвідавши сервіс Lexus за адресою м. Київ, пр. С. Бандери, 24Б.
 
З турботою про Ваш автомобіль!