LEXUS UX

З оригінальною радіаторною решіткою Lexus, спортивним силуетом і сміливим дизайном, новий Lexus UX впроваджує новий підхід до кросоверів.  У ньому поєдналися фірмовий дизайн та зовнішність справжнього повнопривідного позашляховика з компактним кузовом.

Вперше використовуються два нових силових агрегати: нова гібридна система четвертого покоління з автоматичною підзарядкою потужністю 178 к.с. (131 кВт) на версії UX 250h з системою повного приводу E-Four; а також новий дволітровий бензиновий двигун з високою термоефективністю, який на версії UX 200 пропонується з новим варіатором Direct Shift.

Нова платформа (GA-C), на якій створено UX, забезпечує виключно високу жорсткість кузова і низький центр тяжіння.

Щодо дизайну інтер'єра, що зроблений на основі японській архітектурній концепції "Енгава", де кордони між внутрішніми та зовнішніми є бездоганно пов'язаними, то тут ви будете відчувати себе вдома у орієнтованому на водія середовищі, яке э одночасно відкритим та безпечним.

Панорамний монітор об'єднує зображення з чотирьох відеокамер, що забезпечує чудовий 360° огляд навколо автомобіля на 10,3-дюймовому екрані.

Оздоблення інтер'єру з м'якої шкіри має прострочку, натхненну технікою Сашико - традиційною технікою японської вишивки, яка використовується також при виготовленні екіпіровки для бойових мистецтв дзюдо і кендо.

Унікальний характер UX виражається і в використанні надихаючих технологій в самих різних аспектах, аж до найдрібніших деталей. Таким чином, в найвищій якості Lexus можуть переконатися будь-які клієнти, особливо ті, хто вперше купує автомобіль преміального бренду.

 

Замовити тест-драйв Lexus UX