ЗУСТРІЧАЙТЕ LEXUS LX SPORT

СТАРТ ЗАМОВЛЕНЬ

З 5 жовтня 2017 року розпочато прийом замовлень на флагманський позашляховик Lexus LX у абсолютно новій комплектації Sport*.

Версія Lexus LX 570 Sport створена, щоб підкреслити статус та успіх свого власника завдяки ефектним елементам в екстер’єрі та інтер’єрі. Дизайн фамільної решітки радіатора чорного кольору, 21-дюймові двоколірні колісні диски, аеродинамічний дизайн переднього та заднього бамперів з чорними елементами, чорні корпуси дзеркал заднього огляду роблять екстер`єр автомобіля ще більш спортивним і мужнім.

В салоні стильні алюмінієві педалі підкреслюють спортивний характер флагманського позашляховика. Високоякісна комбінована семіанілінова шкіра, оздоблення деревом з матовою або лакованою поверхнею, високотехнологічна система комплексного керування клімат-контролем, підігрівом керма та вентиляцією сидінь Lexus Climate Concierge підносять комфорт на новий рівень.

Технічною родзинкою Lexus LX 570 Sport є новий демпфер вібрацій кузова, що поліпшує керованість і стійкість автомобіля під час руху на високій швидкості та проходження поворотів, водночас поглинаючи вібрації від дороги – що дає змогу водію і пасажирам по-справжньому насолоджуватися поїздкою на великому позашляховику класу люкс.

До того ж аудіосистема Mark Levinson з 19 динаміками, інноваційна навігаційна система з 12,3-дюймовим екраном, система адаптивного круїз-контролю та інші системи допомоги водієві пакету безпеки Lexus Safety System+ додадуть впевненості на дорозі та сповнять кожну поїздку на LX 570 Sport неперевершеним комфортом.

 

Детальніше у продавців-консультантів Лексус Сіті Плаза за телефоном (044) 499 4009.

Завжди раді бачити Вас!

Лексус Сіті Плаза на Печерську

вул. Мечникова 2-А 

 

* Назва модифікації є суто умовною, використовується виключно заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля та може відрізнятися або бути відсутньою в інших документах або матеріалах.