ЮВІЛЕЙНІ ЦІНИ НА LEXUS RX

З НАГОДИ 20-РІЧЧЯ МОДЕЛІ RX

Lexus в Україні пропонує ювілейні ціни (від 1 540 448 грн.)* з нагоди 20-річчя моделі Lexus RX. Ювілейна версія «RX 20th ANNIVERSARY» пропонується у комплектаціях Executive, F SPORT та Luxury. Культовий кросовер Lexus RX став першим серійним кросовером бренду Lexus та одним із засновників сегменту середньорозмірних кросоверів класу «люкс». RX уперше був презентований у 1997 році на Міжнародному автосалоні у Чикаго (США). Таким чином, 20 років тому легендарний кросовер RX започаткував новий сегмент, що з часом став одним із найпопулярніших серед шанувальників автомобілів у всьому світі. 

Lexus RX став культовим кросовером. Кожне нове покоління моделі підіймало рівень дизайну, комфорту та інновацій на нову висоту. Саме RX був флагманом у світі преміальних гібридних кросоверів, ставши улюбленцем багатьох голлівудських зірок та відомих діячів у США та Західній Європі. Зараз в Україні представлене вже 4-те покоління моделі. Повноприводний кросовер підкорює українських поціновувачів інноваційним дизайном та розкішною комплектацією.

До виробництва кросовера RX компанія Lexus залучає професіоналів світового рівня. Так, зокрема, компанія Yamaha створює вишукані декоративні панелі з натурального дерева і металу із застосуванням ручної роботи, а компанія Mark Levinson спеціально для автомобілів Lexus створює преміальні звукові системи класу Hi-End. Нові моделі RX виробляються тільки на одному заводі в Японії із використанням технологічних здобутків та професійного досвіду Майстрів Такумі. Окрім того, кожен RX перед відправкою із заводу індивідуально тестується на плавність ходу та точність керування. Lexus RX – 20-річна майстерність, що приховує силу в собі.

Найкращий спосіб випробувати автомобіль  Lexus - це тест-драйв! Для запису у зручний для Вас час - заповніть форму нижче.

Замовити тест-драйв Lexus RX 200t

 

* Ціна дійсна станом на 06.09.2017р. та може бути змінена на дату купівлі автомобіля, залежно від обраного кольору, комплектації та технічних характеристик автомобіля, обмінного міжбанківського курсу долара США. Не є публічною офертою. Ціна вказана з ПДВ. За довідками про наявність автомобілів та актуальні ціни просимо звертатись до продавця-консультанта Лексус Сіті Плаза за номером телефону (044) 499 4009.

За інформацією щодо цін звертайтеся за тел. (044) 499-40-09 або відвідайте автосалон Лексус Сіті Плаза за адресою вул. Мечникова, 2а 

За даними сайту http://pressroom.lexus.com/releases/2015+nyias+lexus+2016+rx+global+debu...