УНІКАЛЬНА LIFESTYLE КОЛЕКЦІЯ ВІД LEXUS

З нагоди 20-ї річниці культової моделі Lexus RX, Lexus спільно з кращими майстрами України розробив колекцію крафтових аксесуарів. 13 липня відбулася презентація колекції в салоні офіційного дилера «Лексус Сіті Плаза» за адресою вул. Мечникова, 2-А.

Колекція наповнена насправді ексклюзивними речами, серед яких шкіряна сумка, кросівки, ваза, порцеляновий сервіз, окуляри та навіть електрогітара. Унікальна колекція була розроблена спільними зусиллями Lexus з провідними українськими дизайнерами та майстрами. Завдяки тісній співпраці аксесуари в даній колекції набули неповторного стилю, що притаманний лише Lexus.

14 найкращих українських майстрів своєї справи витратили близько 2 000 годин ручної праці, щоб реалізувати свій потенціал і презентувати унікальні аксесуари. Кожен з предметів колекції заслуговує на увагу та визнання.

Особисто свої аксесуари презентували брати Дума Антон та Олег, Віталій Потоцький, Тимофій Фаін та Олександр Дорошенко. Антон та Олег Дума витратили понад 150 годин на створення 6 екземплярів елегантної шкіряної сумки RADIANT. Для втілення свого творчого задуму автори поєднали 3 види преміальної італійської матової шкіри рослинного дублення та індивідуальну ювелірну фурнітуру з гіпоалергенної латуні.

Віталій Потоцький поділився, що на створення однієї акустичної системи LIQUID було витрачено не менше 50 годин. Крім того, для реалізації свого задуму автор використав преміальну італійську шкіру NAPPA, динаміки Audiotech Fisher, аналоговий підсилювач звуку власної розробки та безліч інших деталей. Завдяки старанням майстра акустична система має своє унікальне звучання.

Не менш надихаючою була презентація від Тимофія Фаіна та демонстрація його виробів – краватки та шовкової хустки BUSIDO. Відправною точкою для створення малюнка на хустці став великий майстер фехтування і автор «Книги П’яти Кілець» Міямото Мусасі. В основу хустки прекрасно вписався малюнок в техніці японського живопису Сашико. Для виготовлення аксесуарів автор використовував натуральний шовк.

Найбільш коштовнішим предметом колекції можна вважати електрогітару з символічною назвою «SOFIA – RX20». Для її виготовлення майстри Universum Guitars використали деревину цінних порід та витратили понад 400 годин!

Ця унікальна гітара, інкрустована цільним австралійським перламутром та існує тільки в одному екземплярі. Не менш вражаючим можна вважати виступ гітариста гурту PIANOBOY Володимира Павловського. Своїм виступом на електрогітарі SOFIA – RX20, Володимир підтвердив не лише красу і незвичайність аксесуару, але й її звучання. Завдяки своєму виступу на електрогітірі SOFIA – RX20, виконавець подарував неймовірні емоції усім гостям заходу. Безперечно, колекція покликана увічнити найвиразніші елементи дизайну Lexus RX у справжніх витворах мистецтва – модних аксесуарів для повсякденного життя. Концепція ексклюзивної лінійки аксесуарів ручної роботи Lexus підкреслює творчий феномен людини, не властивий роботам і комп`ютеризованим системам. Саме такими є майстри Lexus – вони створюють автомобілі, вкладаючи в цей процес частину душі та прагнучи досягнути вершин свого талановитого потенціалу.

Запрошуємо познайомитись з колекцією в офіційний дилерський центр «Лексус Сіті Плаза», за адресою: вул. Мечникова, 2-А.

Визнайте, ви хочете Lexus!

 

Детальніше у продавців-консультантів Лексус Сіті Плаза за телефоном (044) 499 4009.

Завжди раді бачити Вас!

Лексус Сіті Плаза на Печерську

вул. Мечникова 2-А