НОВИЙ LEXUS LS F SPORT

ПРЕМ’ЄРА СЕДАНА ЗІ СПОРТИВНИМ ХАРАКТЕРОМ

Слідом за прем’єрами у Детройті, де публіка змогла вперше оцінити кардинально оновлений Lexus LS 500, і в Женеві, де була презентована його повногібридна версія, LS 500h, компанія представила седан зі спортивним характером — Lexus LS F Sport* на Нью-Йоркському автосалоні 2017 року.

Зі спеціальним дизайн-пакетом представницький седан став виглядати ще зухвалішим. Зміни насамперед торкнулися решітки радіатора, дизайн якої розроблявся командою Лексус п’ять місяців. У результаті решітка F Sport оригінальної текстури має 7 100 окремих поверхонь (у стандартній їх 5 000). З’явилися особливі повітрозабірники у передньому бампері, а також нові нижні бокові панелі, молдинги на багажнику й агресивніший задній бампер. У дизайні також використані виразні логотипи F Sport, що є впізнаваною рисою усіх автомобілів Lexus зі спортивним дизайн-пакетом F Sport.

Седан LS F Sport обладнаний преміальними 20-дюймовими легкосплавними дисками із шинами 245/45 R20 спереду та 275/40 R20 ззаду. Виключно для цієї модифікації кольорова гама кузова поповнилася двома відтінками: білим White Nova та синім Heat Blue.

Щорічний автосалон в Детройті має велике значення для бренду Lexus, адже він поєднує LS з місцем його народження – вперше LS був представлений у Детройті в 1989 р. і ознаменував дебют бренда Lexus, що стало знаковою подією в автомобільній історії. Модель LS досягла успіху в сегменті автомобілів класу люкс, пропонуючи характеристики руху, безшумність та комфорт, які можна очікувати від преміального автомобіля.

Преміальність і спортивний дух автомобіля добре відчуваються і в салоні. Увагу привертають нові надзвичайно комфортабельні передні крісла з покращеною системою бокової підтримки, які були розроблені спеціально для цієї моделі. Про динамічність черговий раз візуально нагадують такі елементи, як алюмінієві вставки і накладки на педалі, обробка перфорованою шкірою, а також, звичайно, логотипи F Sport. Деякі елементи дизайну керма та панелі приладів були запозичені у суперкара майбутнього — автомобіля Lexus LFA. Допрацьоване шасі має посилені гальма (6-поршневі супорти спереду, 4-поршневі супорти ззаду), адаптивну пневматичну спортивну підвіску, спортивне кермо. Водій може обирати режим роботи двигуна (Normal, Sport S або Sport S+). Комплектація F Sport доступна і для моделі LS 500 з 3,5-літровим** шестиціліндровим бітурбодвигуном потужністю 420 к.с., і для повногібридного LS 500h (з бензиновим двигуном, що працює разом із багатоступеневою гібридною системою загальною потужністю 359 к.с.). Новий приголомшливий седан LS F Sport — це втілення представницької потужності й сучасної спортивної динаміки. Визнайте, ви хочете Lexus!

Цей матеріал підготовлено за даними веб-сайту http://newsroom.lexus.eu/.

*Назви комплектацій є суто умовними, використовуються виключно заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля та можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших документах або матеріалах.

** Значення вказане умовно та може незначною мірою відрізнятися. Більш детальна інформація дізнавайтеся у консультантів Лексус Сіті Плаза.