НОВИЙ LEXUS IS 200t ВЖЕ В УКРАЇНІ

Спортивний седан IS обладнано 2,0-літровим бензиновим турбованим двигуном з потужністю 245 к. с. та 8-ступеневою автоматичною трансмісією. Приголомшливий дизайн Lexus IS одразу приковує увагу.

Виразна фірмова веретеноподібна решітка, цілеспрямований погляд, який доповнюють вражаючі передні фари та денні ходові вогні, виконані у формі літери «L», піднесеність у стрімких бічних лініях кузова та видовжений дах класичного «купе» — усе це створює враження динаміки і виняткового внутрішнього простору.

Характерною рисою нового Lexus IS 200t є поєднання простоти та елегантності. Завдяки цьому в салоні автомобіля створюється  ергономічне ідеальне середовище, що орієнтоване на забезпечення комфорту для водія.

Новий Lexus IS  доступний у трьох варіантах комплектацій на вибір:

  • Business;
  • Executive;
  • F Sport.

За кермом нового IS ви відчуєте насолоду від повної керованості разом із плавністю руху та комфортом, які роблять цю модель автомобілем світового рівня.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до консультантів Лексус Сіті Плаза.

 

Вартість автомобіля на день покупки уточнюйте у продавця-консультанта Лексус Сіті Плаза за номером телефону (044) 499 4009 або відвідайте нас за адресою вул. Мечникова 2-а (бізнес-центр «Парус»).