НОВИЙ ФЛАГМАНСЬКИЙ СЕДАН LEXUS LS У ШОУРУМІ ЛЕКСУС СІТІ ПЛАЗА

LEXUS LS - елегантне втілення концепції преміального седана Lexus, який має неперевершені показники продуктивності та витончений дизайн, що привертає увагу та викликає захоплення у прогресивних і молодих споживачів.

Lexus LS 500h представлений у комплетаціях "Executive" або "Luxury"

Автомобіль LS 500 отримав нагороду EyesOn Design Award від журі NAIAS, що високо оцінило довершений дизайн салону седана. LS 500h оснащений новою багатоступінчатою гібридною системою Lexus (Multi Stage Hybrid System) – технологією, що покращує гібридні характеристики, забезпечує покращену динамічність та результативне, лінійне прискорення, особливо виражене при виїзді з парковки. Водночас показники споживання палива та викидів гібридного приводу Lexus були значно зменшені. Силовий агрегат автомобіля – 3,5 літровий двигун V6 Dual VVT-i V6 та два електричні двигуна мають у сукупності потужність у 354 к.с./264 кВт. Lexus LS 500h буде представлена в обох варіаціях: із заднім приводом та повним приводом на усі колеса

ПОВНОГІБРИДНИЙ 3,5-літровий ДВИГУН V6 DUAL VVT-I

Багатоступінчата гібридна система Lexus моделі LS 500h – це 3,5-літровий бензиновий двигун V6 Dual VVT-i з двома електродвигунами/ Двигун оптимально застосовує Dual VVT-i (розумні фази газорозподілу, що регулюються), з точним виміром часу та умов водіння, що забезпечує високий крутний момент на всіх обертах двигуна. Вимір зменшення втрат на тертя та покращення продуктивності двигуна відбувається за рахунок використання вузького, легкого коромисла клапана та ланцюга приводу газорозподільного механізму з низьким коефіцієнтом тертя. В той час як система безпосереднього впорскування палива D-4S допомагає створити оптимальні умови для згорання та значно заощаджувати пальне.

КОМФОРТНИЙ ТА РОЗКІШНИЙ САЛОН

Інформаційно-розважальна система має привабливий графічний інтерфейс користувача та управляється системою сенсорного дистанційного керування Lexus нового покоління. Інтуїтивне керування схоже на використання смартфона. Система розпізнає команди, що написані від руки – літери, внесені за допомогою пальців на сенсорній панелі.

МАЙСТЕРНА РОБОТА ТАКУМІ

Якість, точність та досконалість – ті риси, які визначають вправну роботу майстра Такумі. Кожна деталь флагманського седана серії LS підкреслює його бездоганність та преміальність. Новий автомобіль Lexus серії LS – це поєднання унікальності та естетичності, які можна знайти в кожному елементі: від освітлення салону до виняткового оздоблення моделі.

ВІДОБРАЖЕННЯ ЯПОНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ТА ТРАДИЦІЇ

При розробці дизайну плоских дверних наличників, що складаються, інженери знаходили натхнення у традиційному японському мистецтві створення 3D-фігур – орігамі. Дверні панелі були створені у вигляді паперу визнаними майстрами жанру. 3D-фігура повторює характерний елемент Lexus – «L» – завдяки філігранним складкам, що надають неабиякого ефекту зовнішньому вигляду моделі при денному світлі або при нічному освітленні салону. Створення декоративної панелі повністю відображає філософію дизайну Lexus – Time in Design. Щоб досягти цього, команда розробників Lexus запросила висококваліфікованого майстра роботи зі склом, Кіріко (Kiriko). Він вручну розробив дизайн, що поєднує гру світла та тіней. За допомогою методу проб та помилок було обрано дизайн, що мав довершений вигляд з будь-якого кута огляду. Скло було додатково укріплене для забезпечення надійності та безпеки. Дизайн з елементами ручної роботи – це застосування удосконаленої технології виробництва скла та десятки тисяч граней. Наступний крок декорування скла – полірування та посилення його міцності. Цим процесом займався японський майстер Такумі.

ОСНАЩЕННЯ ЧОТИРИСТУПЕНЕВОЮ ТРАНСМІСІЄЮ ГІБРИДНОГО СИЛОВОГО АГРЕГАТУ

Багатоступенева гібридна система передбачає оснащення чотириступеневою трансмісією гібридного силового агрегату LS 500h, що включає 3,5-літровий бензиновий двигун V6 із системою управління фазами газорозподілу Dual VVT-i та два електромотори. Результатом стала більш безпосередня реакція на натискання педалі акселератора, що особливо помітно при рушанні з місця. Попри те, що система оснащена 4-ступеневою трансмісією, своєю поведінкою під час руху вона нагадує 10-ступеневу коробку передач, аналогічну до встановленої на LS 500 з бензиновим двигуном V6 об’ємом 3,5 л з подвійним турбонаддувом, і забезпечує відчуття лінійного, безпосереднього і плавного прискорення, даруючи ще яскравіші враження від керування.

LEXUS LS 2018 СТАВ ПЕРЕОСМИСЛЕННЯМ ГЛОБАЛЬНОЇ МОДЕЛІ ФЛАГМАНСЬКОГО СЕДАНА

РАДИКАЛЬНО НОВИЙ ДИЗАЙН З ФОРМАМИ КУПЕ ТА ПРОСТОРИМ САЛОНОМ ПРЕСТИЖНОГО СЕДАНА.

Більше інформації про комплетації та ціни.

Або телефонуйте до продавців-консультантів Лексус Сіті Плаза за телефоном (044) 499 4009.

Завжди раді бачити Вас!

Лексус Сіті Плаза на Печерську

вул. Мечникова, 2А