RC F GT3

LEXUS В АВТОСПОРТІ: RC F GT3

2017 року Lexus розширює свою присутність у сфері автоспорту новеньким спорткаром RC F GT3. Це посилить імідж престижного бренда та збільшить кількість шанувальників перегонів у всьому світі. Відтепер всі нові автомобілі проходять перевірку спортивним керуючим органом, FIA, і братимуть участь у чемпіонатах з перегонів у США та Японії, а також у вибіркових європейських перегонах. Lexus надав два автомобілі RC F GT3 команді 3GT Racing у США, що змагається на чемпіонаті спорткарів IMSA WeatherTech SportsCar Championship у класі GTD. Крім того, 2 автомобілі Lexus відстоюють свою приналежність до GT300 класу в серії чемпіонату Super GT, змагаючись із командою LM corsa в Японії.

Дві команди на автомобілі RC F GT3, які минулого року змагалися у гонках на витривалість VLN Endurance, в цьому сезоні продовжать підготовчі роботи на змаганнях Farnbacher Racing та Emil Frey Racing в Європі, щоб вийти на абсолютно новий рівень і досягти найкращих результатів у змаганнях GT3. Вони братимуть участь у Європейських перегонах 2017 та в деяких змаганнях Міжнародного відкритого чемпіонату International GT Open.

 

Минулого року Lexus став першим азійським виробником, що виграв гонки на витривалість VLN Endurance Championship на трасі Нюрбургрінг Нордшляйфе (Nürburgring Nordschleife) з прототипом автівки RC F GT3. Саме це авто 8 жовтня здобуло перемогу в VLN9.

Ще один спортивний автомобіль серії RC F – Lexus RC F GT500 – показав значні результати. Торік RC F GT500 з командою SARD та водіями Хейккі Ковалайненом (Heikki Kovalainen) і Кохеєм Хірате (Kohei Hirate) здобули перемогу і звання найкращої команди та водіїв у категорії GT500.

Назва автомобіля: LEXUS RC F GT3
Двигун: V8, 5,4 л
Потужність: 373+ кВт (500 + к.с. за стандартом DIN)
Коробка передач: 6-швідкісна коробка послідовного перемикань передач
Колеса: 18-дюймові - передні, 18-дюймові - задні
Гальмівна система: металеві диски
Загальна довжина: 4 845 мм
Загальна ширина 2 030 мм
Загальна висота 1 270 мм
Колісна база: 2 730 мм
Споряджена маса 1 300 кг

 

ФОТОГРАФІЇ