LEXUS ТА SKYJET ПРИЗЕМЛИЛИСЯ НА ЧЕРВОНУ ДОРІЖКУ

Днями в Голівуді у «TCL Chinese Theatre» відбулася знакова подія для співпраці Lexus із кіностудією EuropaCorp ‒ довгоочікувана прем’єра блокбастеру «Валеріан і місто тисячі планет», в якому дебютував футуристичний SKYJET*. Одномісний космічний корабель, результат плідного співробітництва двох компаній, зайняв своє почесне місце на червоній доріжці, де головні герої фільму, Кара Делевінь і Дейн ДеГаан, святкували вихід стрічки на широкий екран.
 
Долучившись до зіркового акторського складу фільму із Ріанною та Крісом Вудом, Дейн і Кара позували для фанатів на фоні SKYJET, у такий спосіб доносячи частинку магії фільму до шанувальників, котрі прийшли на прем'єру. «Валеріан» ‒ найдорожчий європейській фільм в історії, тому хвилювання та очікування були ніби відчутними на дотик.
 
SKYJET, одномісний корабель-переслідувач, був амбітно задуманий командою фільму як транспортний засіб, який базується на реаліях, але відтворює світ Валеріана ‒ а це через 700 років у майбутньому. Творча команда стрічки співпрацювала з колективом дизайнерів Lexus, щоб якнайкраще втілити провідні технології та елементи фірмового дизайну Lexus у кораблі майбутнього.
 
Спірос Фотінос, керівник департаменту глобального бренд-менеджменту та маркетингу Lexus, сказав: «Було надзвичайно приємно побачити SKYJET на червоній доріжці та відчути фантастичну реакцію шанувальників. Фільм нагадує нам, що майбутнє ‒ це те, як ми його собі уявляємо. Такий підхід тільки стимулює нашу цікавість та надихає бренд на все нові відкриття».
 
Фільм «Валеріан і місто тисячі планет» засновано на французькій науково-фантастичній серії коміксів «Валеріан і Лорелін», створеній письменником П’єром Крістіном і художником Жан-Клодом Мез’єром, що стала одним із найвизначніших графічних романів минулого століття. Співавтор сценарію та режисер Люк Бессон перетворює цей знаковий матеріал на сучасну унікальну та епічну науково-фантастичну сагу, спродюсовану Вірджинією Бессон-Сілла.
 
Цей матеріал підготовлено за даними сайту http://newsroom.lexus.eu/