ФАНТАСТИЧНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

LEXUS ІДЕ У НАУКОВУ ФАНТАСТИКУ ВАЛЕРІАН ТА МІСТО ТИСЯЧІ ПЛАНЕТ

Виконавець головної ролі у фільмі 2017 р. «ВАЛЕРІАН І МІСТО ТИСЯЧІ ПЛАНЕТ» Дейн ДеГаан (Dane DeHaan) представив точну копію літального апарата, що згідно з сюжетною лінією використовується як основний перехоплювач. Прем’єра одномісного SKYJET відбулась у рамках різнопланового заходу Lexus у Маямі, що включав презентації новітніх продуктів бренда та різноманітних програм, пов’язаних зі стилем життя. При створенні SKYJET команда фільму «Валеріан» прагнула показати реалістичний транспортний засіб майбутнього, яким могли б користуватись мешканці світу Валеріана через 700 років. Для створення фінальної версії SKYJET творці фільму у співпраці з дизайнерами Lexus адаптували риси дизайну сучасних культових моделей бренда. Кінцевий варіант дизайну отримав інтерпретацію фірмової веретеноподібної решітки радіатора Lexus, а дизайн фар літального апарата нагадує світлові прилади довгоочікуваного купе Lexus LC з атлетичними обтічними формами, вихід якого запланований на 2018 рік. Крім цього, при створенні інтер’єру концептуальної моделі творчий колектив фільму черпав натхнення в новітніх розробках бренда у царині штучного інтелекту та досконалих технологій взаємодії на рівні «людина—машина». У сюжеті згадується також вигадана енергетична капсула майбутнього, надихана дослідженнями Lexus у галузі технології водневих паливних елементів. Перші зображення літального апарата було продемонстровано в листопаді, в один день з прем’єрним показом рекламного трейлера фільму.

Дейн прокоментував презентацію так: «Я завжди хотів попрацювати з Люком Бессоном, адже він надзвичайно уважно ставиться до найдрібніших деталей, втілюючи сценарій у життя в найбільш реалістичний спосіб. Чудовим прикладом такого підходу є спільна з Lexus робота над створенням SKYJET, а захопливі сцени погонь на цьому кораблі за участю Валеріана стануть найяскравішими моментами фільму». Презентація моделі літального апарата супроводжувалась вражаючим світловим шоу, після якого на сцену вийшов Дейн, щоб розповісти про зйомки з використанням SKYJET та співпрацю на знімальному майданчику з партнеркою Карою Делевінь (Cara Delevingne) і режисером Люком Бессоном. Коментуючи спільний проект, керівник глобального департаменту маркетингу Lexus Спірос Фотінос (Spiros Fotinos) додав: «Коли Люк вперше розповів нам про своє бачення Валеріана, ми зрозуміли, що він поділяє наше прагнення думати нестандартно і створювати можливості для неймовірних вражень. Допомагаючи у створенні дизайну і технологій для SKYJET з позицій Lexus, ми зіткнулись з непростим завданням. А ще, на додачу до того, що наш бренд став частиною неймовірної історії, ми змогли насолодитись реакцією наших дизайнерів та інженерів на звістку про те, що вони будуть розробляти космічний корабель!» У рамках підготовки до прем’єри фільму, що запланована на серпень 2017 року, компанія Lexus протягом наступних семи місяців проводитиме цілий ряд ексклюзивних заходів, покликаних привернути увагу фанатів фільму з усього світу до сюжету Валеріана.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ВАЛЕРІАНА

Схильний до нестандартних рішень автор сценарію і режисер Люк Бессон зміг перетворити сюжет класичних коміксів про Валеріана та Лорелін на сучасну, оригінальну та епічну науково-фантастичну сагу. Валеріан (Дейн ДеГаан) та Лорелін (Кара Делевінь) — спецагенти уряду підконтрольних людям територій, що забезпечують підтримання порядку у всесвіті. За вказівкою свого командира, роль якого виконує Клайв Оуен (Clive Owen), Валеріан і Лорелін вирушають до екзотичного міжгалактичного міста під назвою Альфа — метрополісу, що невпинно розширюється і дає прихисток представникам тисяч різних рас з усіх куточків всесвіту. Із плином часу сімнадцять мільйонів мешканців Альфи зблизились та об’єднали свої таланти, технології і ресурси задля загального блага. На жаль, не всі мешканці Альфи поділяють такий підхід. Втручання небачених досі сил ставить під загрозу існування нашої раси.

 

Дізнайтесь більше про «ВАЛЕРІАН ТА МІСТО ТИСЯЧІ ПЛАНЕТ» за посиланнями:

- Facebook: https://www.facebook.com/ValerianMovie

- Twitter: https://twitter.com/ValerianMovie 

- Instagram: https://instagram.com/valerianmovie/