LEXUS LC

НОВИЙ НЕЙМОВІРНИЙ LEXUS

Якщо коли-небудь і був автомобіль, який дійсно залишив незабутнє враження на всі ваші почуття, так це новий Lexus LC. Ми взяли концепт LF-LC, який заслуговує нагороди, і ретельно перетворили його на приголомшуючий серійний автомобіль. Lexus LC це не просто купе 2+2, яке зачаровує вас своєю розкішною естетикою, це результат удосконалення колективом майже з 4000 проектувальників, інженерів і техніків, щоб доставити дійсно надзвичайний досвід курування.

LC 500

Завдяки 5-літровому восьмиціліндровому бензиновому двигуну та 10-ступінчастою автоматичною коробкою передач, LC500 досягає чіткого та вишуканого керування автомобілем, що має спокусливий дизайн та вражаючу продуктивність.

 

LC 500h

Перша в світі 10-ступінчаста багаторежимна гібридна система, оснащена 3,5-літровим 24-клапанним шестициліндровим бензиновим двигуном зі схемою DOHC, функцією зсуву фаз газорозподілу двигуна внутрішнього згоряння (VVT-i) та високопродуктивним літій-іонним акумулятором, що забезпечує максимальний крутний момент величиною 348 Н·м.